Microsoft Office 2010 Sesli Ve Görüntülü Öğretim Seti

Kendi hazırladığım kitabım satışa çıkmıştır. Sesli ve Görüntülü öğretim setimi almak isteyenler sanal öğretim web sitesindeki http://sanalogretim.com/set_office2010.aspx sayfasını ziyaret edebilirler.

Aynı zamanda aşağıdaki sitelerden de setimi satın alabilirsiniz;

http://www.hepsiburada.com/Liste/office-2010-36-saat-turkce-anlatim/ProductDetails.aspx?productId=dvdmeysa17&categoryId=186050&SKU=DVDMEYSA17#Gorseller

http://www.cdmarket.com.tr/urun/microsoft-office-2010-gorsel-egitim-seti.aspx

Microsoft Office 2010 Öğretim Seti Çağlar Özdolap
Microsoft Office 2010 Öğretim Seti Çağlar Özdolap

MICROSOFT OFFICE 2010 İLE HAYATINIZA KOLAYLIK KATIN  !!!

Derslerin anlatımı Office’i hiç bilmesenizde öğrenebileceğiniz seviyeden başlar ve ileri seviyeye kadar uygulamalar üzerinde devam eder. Gerçek hayatta ihtiyacınız olabilecek durumlara uygun örnekler ile hazırlanmıştır.

Bu sete çalıştığınızda; Word ile, iş başvurusunda kullanmak üzere CV‘nizi hazırlayabileceksiniz. Raporlarınızı, dilekçelerinizi, tezlerinizi hızlı ve güzel bir şekilde hazırlayabileceksiniz. Powerpoint ile okulda, işte, kongrede bilgilerinizi daha ilgi çekici ve akılda kalıcı hale getirmede animasyonlar, geçiş efekleri oluşturup sunum yapabileceksiniz. Kendi mezuniyet fotoğraflarınızdan fotoğraf kolajları oluşturup bunu nasıl gösteri halinde sunabileceğinizi öğreneceksiniz. Kendi çocuğunuz için kendi eğitsel yazılımınızı yapabileceksiniz. Videoları istediğiniz yerinden kesip, efektler verip, üzerinde düzenlemeleri nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Excel ile, verilerinizi istediğiniz şekilde listeyebilecek, koşullu biçimlendirme kullanarak istediğiniz veriyi ön plana çıkarabileceksiniz. Formülleri kullanarak hesaplamalar yapabilecek, ayrıca içiçe formül kullanma mantığını da örnek üzerinde kullanarak öğreneceksiniz. Hazırladığınız tabloların grafiklerini çizip bunların printerdan çıktılarını alabileceksiniz. Makrolar ile aynı işlemleri tekrar tekrar yapma zahmetinden kurtulacaksınız. Outlook ile mail hesabınızı kurup, mail alıp gönderebileceksiniz, isterseniz toplantılar, randevular ayarlayabileceksiniz. Eski maillerinizi kaybetmemek için nasıl yedekleyebileceğinizi öğreneceksiniz.

 

Set içerisindeki örnek videolar için; http://sanalogretim.com/set_office2010.aspx sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.